Tarifa Estètica Girona

Tarifa Estètica 2020

Aquí teniu la tarifa de preus 2020, llistat de tots els nostres serveis i el preu actual, Tractaments Corporals, Facials, Wellness SPA, Tractaments Depilatoris, Làser Mèdic de Díode i altres serveis que anem incorporant.

Aquest mes estan totes les sessions soltes a preu de pack. Aprofita i fes qualsevol tractament corporal o facial al teu ritme i a un preu super asequible.

Tractaments Corporals

Preus

OFERTA SETEMBRE 2020: PREU DE SESSIÓ X PACKSPACKS 5 SESSONS
HIGH TECH 
Programa High Tech (15 sessions)860 (15 sessions HIGH TECH)
Cyclone: El REMODELADOR Corporal132106528
CRS amb Pressoteràpia7258288
HIFU Corporal8050250
Cavitació amb LPG Remodelador7258288
LPG amb Pressoteràpia5746228
LPG Remodelador4658184
Cavitació amb Pressoteràpia3831152
HIGH BIOTECH 
Termoteràpia3831152
Massatge amb pressoteràpia3730148
DETOX: Relaxa’t i prepara l’organisme (tres sessions)214 99 (3 sessions HIGH)
Electroestimulació Slow Go2117 84
Pressoteràpia amb Infraroig o EMS211784
Pressoteràpia Slow Go191676

Tractaments Facials

PreusPACKS 5 SESSONS
Facial Puranic Recuperació Cel·lular46184
Higiene Facial Montibello Hydrium41
Facials Revitalitzants: Montibello Vitamina C, Oxygen48
Facial Antiage: Montibello Skin Expert Genuine Cell60
Facial Slow Go29
D-White: Tractament Despigmentant 5 sessions300
Cyclone Premium Lift6855272
Tractament Facial amb Radiofreqüència4032160
HIFU Facial 1zona 82
HIFU Facial 2 zones142
HIFU Facial 3 zones202
MicropigmentacióEls preus de micropigmentació són orientatius perquè cal fer una valoració
Micropigmentació de Celles195
(si cal repàs a 75)
Micropigmentació de Llavis195
(si cal repàs a 75)
Micropigmentació de Llavis Emplenar una part215
(si cal repàs a 100)
Micropigmentació de Llavis Emplenar Completament250
(si cal repàs a 100)
Micropigmentació Eyeline Superior155
(si cal repàs a 55)
Micropigmentació Eyeline Inferior130
(si cal repàs a 45)
Micropigmentació Ulls sencers220
(si cal repàs a 95)
Micropigmentació Aureola275
(si cal repàs a 55)
Micropigmentació Capil·larConsultar

Wellness SPA

Preus
Massatges de 25 minuts 
Massatge Neurosedant Slow Go32
Massatge Circulatori Slow Go32
Massatges de 55 minuts 
Massatge Neurosedant50
Drenatge Limfàtic Manual (DLM)50
Massatge Descontracturant50
Peeling Slow Go37
Peeling + Massatge50
Higiene Esquena50
Rituals de 90 minuts 
Ritual BOMBO90
Ritual CIRERA90
Ritual MOCA90

Tractaments Depilatoris

Preus
Depilació amb cera Llavi Superior7
Depilació amb cera Nas7
Depilació amb cera Orelles8
Celles8
Depilació amb cera Línia Alba9
Depilació amb cera Aixelles13
Depilació amb cera Gluti13
Depilació amb cera Engonals14
Disseny de Celles16
Depilació amb cera 1/2 Braços16
Depilació amb cera Engonals Brasileres19
Depilació amb cera Braços24
Depilació amb cera Esquena24
Depilació amb cera Abdomen i Tòrax24
Depilació amb cera Engonals Integrals24
Depilació amb cera 1/2 Cames24
Depilació amb cera Cames31

Làser de Díode

Preus
Zones XS:
Zona facial, clatell, coll,
línia alba, aureola, mans, perianal, pubis i peus.
17
Zones S:
Total Facial (dona), aixelles, dorsals, espatlles (hombros), lumbars i torax.
22
Zones M:
1/2 braços, abdomen, engonals i gluti.
32
Zona L:
1/2 cames, braços, esquena i espatlles.
37
Zona XL:
Cames senceres i peus.
47
Làser Díode Pack Engonals i Aixelles37 promoció 59
Làser Díode Pack 1/2 Cames amb Engonals i Aixelles47 promoció 79
Làser Díode Pack Cames Senseres amb Engonals i Aixelles57 promoció 99
Làser Díode Pack Abdomen i Esquena
57 promoció 99
Làser Díode Pack Cames Senceres amb Engonals, Aixelles i 1/2 braços82 promoció 120Compra

Serveis Complementaris

Preus
BEMER Bono mensual 15 minuts Teràpia Vascular144
10 sessions BEMER 25 minuts Teràpia Vascular80
5 sessions BEMER 25 minuts Teràpia Vascular20
Consulta medicina estètica30
Tarifa de serveis d’estètica a Girona de Scandinavia

Els preus fan referència al pagament per sessió, demana més informació al centre per acollir-te a promocions o ofertes o bonos.

Les promocions només al centre de Girona (Francesc Ciurana, 22 Entresòl 1a)

Els preus estan subjectes a modificació com són promocions, ofertes i altres disponibilitats del centre

Preus per tot l’any 2020. (Vàlid fins al 31 de desembre del 2020 al centre de Girona Francesc Ciurana, 22 Entresòl 1a)

Scandinavia el teu espai de bellesa i benestar on gaudiràs de la millor versió de tu. #elmeumoment

Resum
Tarifa
Nom de l'article
Tarifa
Descripció
Tarifa de preus 2020, llistat de tots els nostres serveis i el preu actual, Tractaments Corporals, Facials, Wellness SPA, Cura de mans i peus, Tractaments Depilatoris, Làser Mèdic de Díode i altres serveis que anem incorporant. Pots venir a Girona i gaudir dels nostres serveis d'estètica i del teu moment. #elmeumoment
Autor
Nom del publicador
Scandinavia
Logotip de l'editorial